Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     

 

Klausimai-atsakymai
--Aukščiausias katalogas--
Sveiki,kada leisit autobusu parkui pirkti naujesniu autobusu,nes i kaimus vaziuoja tokie kibirai kad gali per grindis iskristi.? Spausdinti
2019-07-05 paklausė: saulius

Laba diena,

UAB Telšių autobusų parkui ši problema yra gerai žinoma. Per 2019 m. yra suplanuotos įsigyti 5-6 transporto priemonės, ko pasėkoje pagerės teikiamų paslaugų kokybė.

Laba diena.Kas pas jus savivaldybėje atsakingas už renginių kalendorių?Jame aiškiai parašyta,kad Rainių žudynių metinių minėjimas vyks birželio 23 dieną 19 val.O renginys kada įvyko?Susirinko giminė..ir taip sakant palikom be nieko. Gerbiamieji jau nebe pirmą kartą lipat ant to pačio grėblio....jei pasikeičia renginio laikas...tai malonėkit tai padaryti savo informacinėje lentelėje.Ir metinės kokios parašytos.... Spausdinti
2019-06-24 paklausė: RIMA
Laba diena,
 
dėl susiklosčiusių techninių bei žmogiškojo faktoriaus aplinkybių Telšių rajono savivaldybės svetainėje papildomai atsiųsta informacija apie renginį nebuvo atnaujinta. Telšių rajono savivaldybė suvokdama svarbą paminėti šitą visiems ypatingą datą, kasmet organizuoja renginį ir tikslas yra, kad žinia apie tai būtų tikslingai nukreipta.
Atsiprašome už sukeltus nepatogumus, prisiimame atsakomybę ir pasistengsime ateityje išvengti panašių situacijų.
Sveiki ar yra kokia finansine parama gyventojui norinčiam prisijungti prie miesto geriamo vandens ir nuotekų. objektas pačiame miesto centre. Ačiū Spausdinti
2019-06-20 paklausė: Martynas

Laba diena,

tokios paramos nėra. Jeigu asmuo yra socialiai remtinas, galima būtų kreiptis į savivaldybės administracijos Socialinės paramos ir rūpybos skyrių dėl vienkartinės paramos skyrimo, bet garantijų, kad tokia parama būtų skirta, nėra.
Patikslinu informaciją dėl ankstesnio klausimo "Laba diena, kodėl mokiniams važiuojantiems iš kaimiškų teritorijų į Telšių muzikos mokyklą po pietų ir grįžtant vakare (muzikos mokyklos išduotas mokinio pažymėjimas yra), autobusų vairuotojai (autobusai Telšių) netaiko nuolaidų? O gal jos nepriklauso?"
2019-05-24
Laba diena,

prašytume patikslinti iš kokios vietovės ir kokiu maršrutu važiuoja mokiniai.

Mokiniai važiuoja iš Žarėnų į Telšių muzikos mokyklą maršruto autobusu Telšiai – Žarėnai per Lauko Sodą-Telšiai arba kito maršruto autobusu Kaunas-Telšiai. Nuolaidos netaiko ir autobuse maršrutu Šilutė - Mažiekiai (važiuoja pro Žarėnus į Telšius).
Spausdinti
2019-06-06 paklausė: Darius
Laba diena,
savivaldybė, kurios teritorijoje yra švietimo įstaigos, kompensuoja  visas važiavimo išlaidas kaimuose gyvenantiems bendrojo ugdymo mokyklų ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigų mokiniams, šių mokyklų ar įstaigų darbo dienomis važiavusiems į mokyklą ar įstaigą iki 40 km ir atgal mokinio pažymėjime nurodytu maršrutu vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais, tolimojo reguliaraus susisiekimo autobusais. Neformaliojo vaikų švietimo įstaigų mokiniams ši lengvata taikoma ir ne darbo dienomis. Apie šitą atvejį yra pranešta Telšių autobusų parkui.
Labas vakaras,
jau seniai kalbama ir planuojama Telšių miesto plėtra prijungiant šalia miesto esančias teritorijas. Kiek man žinoma plėtros procesas yra jau senai prasidėjęs, tačiau vilkinama verčių nustatymo procedūra. Norėčiau sužinoti terminą iki kada bus nustatytos žemės sklypų Dimaičių kaime, Telšių rajone vertės?
Spausdinti
2019-06-05 paklausė: Linas
Laba diena,
Telšių miesto bazinės sklypo vertės pataisos koeficiento sklypo padėčiai įvertinti kompleksiniu urbanistiniu-ekologiniu požiūriu paskaičiavimo ir miesto zonavimo kompleksiniu urbanistiniu-ekologiniu požiūriu patikslinimo darbai pagal pasirašytą paslaugos atlikimo sutartį turi būti baigti š. m. rugsėjo 30 dieną, bet pagal gautą informaciją iš darbų atlikėjo, žadama baigti iki liepos 1 d.
Autobusas Nr 7 greitai atsidurs metalo lauže nuo tokios kelio kokybės į sodus,nejaugi Telšiuose nėra kelių priežiūros tarnybos nors kokio skusto asfalto užpilti tas duobes Spausdinti
2019-06-04 paklausė: pensininkė

Laba diena,

jeigu turite omenyje į Klevo sodus vykstantį autobusą, tai šiais metais yra numatyta kapitaliai suremontuoti visą gatvę iki pat galutinio autobuso apsisukimo prie “Čia” parduotuvės.

Kas turėtų sutvarkyti įvažiavimą į Dariaus ir Girėno 8,10,12,14 namų kiemus
Spausdinti
2019-06-04 paklausė: pensininkė

Laba diena,

Daugiabučių namų kiemų ir jų įvažiavimų, kuriems nėra suteiktas gatvės statusas ir priklauso namo teritorijai, remontu rūpinasi namo gyventojai.
 
Jei yra gyventojų noras kapitaliai susitvarkyti kiemą yra galimybė kreiptis į savivaldybės administraciją. 2016 m. rugsėjo 29  d. Telšių rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T1-338 “Dėl Telšių rajono savivaldybės susisiekimo komunikacijų ir jų inžinerinių tinklų prie daugiabučių gyvenamųjų namų statybos, rekonstravimo ir remonto, dalyvaujant fiziniams ir juridiniams asmenims, tvarkos aprašo patvirtinimo” buvo patvirtinta tvarka, kurioje yra išsamiai pateikti žingsniai, ką reikalinga atlikti prašant Telšių rajono savivaldybės prisidėjimo prie kiemo infrastruktūros bei nurodytos sąlygos dėl finansavimo dydžio ir kitų įsipareigojimų.
Sprendimas yra viešas ir visiems prieinamas el. adresu:

https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/3bf501b086f911e6a0f68fd135e6f40c

Laba diena, kodėl mokiniams važiuojantiems iš kaimiškų teritorijų į Telšių muzikos mokyklą po pietų ir grįžtant vakare (muzikos mokyklos išduotas mokinio pažymėjimas yra), autobusų vairuotojai (autobusai Telšių) netaiko nuolaidų? O gal jos nepriklauso? Ačiū už atsakymą Spausdinti
2019-05-24 paklausė: Darius

Laba diena,

prašytume patikslinti iš kokios vietovės ir kokiu maršrutu važiuoja mokiniai.

Sveiki, norėčiau pasiteirauti apie vasaros stovyklas vaikams kurias kompensuoja savivaldybė. Kas gali gauti finansavimą joms? Spausdinti
2019-05-23 paklausė: Ineta
Laba diena,
savivaldybė nupirko 23 kelialapius į Balsių vasaros poilsio stovyklą vaikams iš socialiai remtinų šeimų. Vaikų, kurie važiuos į Balsius, sąrašą sudaro Telšių socialinių paslaugų centras.
Taip pat yra pateiktos 22 vaikų socializacijos projektų paraiškos. Kurie projektai gaus dalinį finansavimą, galėsime atsakyti tik po savivaldybės ekspertų komisijos posėdžio.
Laba diena. Ar reikia leidimo statant nedideli priestata prie namo. Spausdinti
2019-05-09 paklausė: Sandra

Laba diena,
norint atsakyti į Jūsų klausimą, reikia daugiau informacijos. Maloniai prašome kreiptis į Telšių rajono savivaldybės Architektūros skyrių telefonu 8 444 56176 arba atvykti į 108 kabinetą.

<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 11 >> 
Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas: