Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
 

Gyventojams priminta – karantino režimo reikalavimų laikytis būtina

Kaukių (taisyklingas) dėvėjimas, socialinės distancijos laikymasis ir kiti karantino režimo laikotarpiu taikomi reikalavimai – elementarūs, tačiau ypatingai svarbūs, siekiant suvaldyti koronaviruso infekcijos rajone plitimą. Telšių rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos užtikrinimo skyriaus specialistai drauge su policijos pareigūnais sutelkė pastangas karantino režimo reikalavimų laikymosi kontrolei vykdyti.

Šiandien savivaldybės specialistai ir policijos pareigūnai mieste tikrino, kaip gyventojai laikosi nurodymo viešose vietose dėvėti apsaugines veido kaukes, nesibūriuoti ir laikytis saugaus 2 metrų tarp asmenų ir asmenų grupių atstumo. Lankytasi gyventojų pamėgtuose prekybos centruose, autobusų ir geležinkelio stotyse, viešosiose erdvėse. Situacija patikrinta ir vietinio bei tarpmiestinio susisiekimo viešajame transporte.

Į pareigūnų pastabas žmonės reagavo geranoriškai – dažniausiai teisinosi, kad užsidėti kaukę paprasčiausiai pamiršo. Apsauginių veido kaukių neturintiems asmenims savivaldybės specialistai jas padovanojo.

„Taikytos ne piniginės baudos, o žodiniai įspėjimai. Siekiame tik vieno – apeliuojame į gyventojų sąmoningumą, skatiname rimtai pažiūrėti į esamą situaciją ir asmeninėmis pastangomis prisidėti ją suvaldant. Prašome telšiškių bei svečių elgtis sąmoningai ir atsakingai, apsaugoti ne tik save, bet ir kitus“, – teigia savivaldybės Viešosios tvarkos užtikrinimo skyriaus vedėjas Artūras Stirbys.

Specialistai ir toliau aktyviai vykdys prevencines priemones, stebės, ar laikomasi apsaugos priemonių dėvėjimo ir kitų numatytų reikalavimų.
 

 

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra