Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     

 

meras Kęstutis Gusarovas pagerbė respublikinių olimpiadų ir konkursų laimėtojus

Trečiadienį Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas pagerbė Telšių rajono vaikus, kurie pasiekė puikių rezultatų įvairiose olimpiadose bei konkursuose. Į pagerbimo popietę savivaldybės meras pakvietė ir vaikus ruošusias mokytojas, kurių dėka pasiekiami puikūs rezultatai.

Puikių pasiekimų šiemetė pasiekė:

Lietuvos mokinių chemijos olimpiadoje Telšių Žemaitės II klasės mokinys Modestas Gurauskas apdovanotas Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos III laipsnio diplomu (mokytoja Salomėja Gustienė). Modesto mokytoja Salomėja Gustienė susitikimo metu papasakojo apie visai neseniai įvykusią situaciją, kurios metu Modestas profesionaliai padėjo žmogui, kuriam reikėjo gydytojų pagalbos. Todėl jau dabar tikimasi, kad jaunuolis ateityje tikrai taps gydytoju.

Nuotraukoje savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas įteikia padėkos raštą konkurso ,,DAINŲ DAINELĖ“  laureatei Dominykai Sakaitei (Telšių lopšelis-darželis „Eglutė“)

Lietuvos mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiadoje Žemaitės gimnazijos IV klasės mokinys Aurimas Miliauskas apdovanotas Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos III laipsnio diplomu (mokytoja Loreta Raudytė).

2020 metų Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso ,,DAINŲ DAINELĖ“  laureatė, Dominyka Sakaitė, Telšių lopšelis-darželis „Eglutė“ (mokytoja Laima Petrulaitienė). Dominykos mama pasakojo, kad labai didelis ir svarbus yra šeimos palaikymas, bei pasidalino džiugia žinia, kad jau dabar mažoji Dominyka ruošiasi naujam konkursui.

 „Puikūs pasiekimai – tai didelio ir nuoseklaus darbo rezultatai, kuriais džiaugiamės ir didžiuojamės. Tai komandinis darbas, nes ruošiantis įvairiems konkursams vien tik sėkmės neužtenka – reikalingas didžiulis šeimos palaikymas, neįkainojamas mokytojų indėlis ir ,žinoma, pačių vaikų ryžtas“, - susitikimo metu kalbėjo Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.

Dar kartą sveikiname visus konkursų bei olimpiadų prizinių vietų nugalėtojus, dėkojame vaikų šeimoms už palaikymą bei juos ruošiančioms mokytojoms už profesionalų darbą. Linkime sėkmės bei puikių pasiekimų ateityje!

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas: