Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     

 

GRAŽĖJA VARNIŲ VIEŠOSIOS ERDVĖS

Būtent šioje vietoje aptūpė mažą Varnelę Varniai. Seniai jau. Spėjo čia per tą laiką sugriūti kelios bažnyčios, miestas ne kartą degė ir vėl iškilo, medžiais sužaliavo. O Varnelė teka.” (Česlovas Kudaba „Varniai“).

Praėjusiais metais pradėti Varnių miesto viešųjų erdvių tvarkymo darbai jau eina į pabaigą – rezultatai jau matomi ir pokyčiais noriai naudojasi vietos gyventojai bei svečiai. Apie projekto metu atliktus ir tebevykdomus darbus pasakoja Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.

 

Darbai Varnių mieste vykdomi keliais etapais. Vienas iš jų – Medininkų aikštės atnaujinimas. „Aikštėje įrengti suoliukai, šiukšliadėžės, šviestuvai, teritorija apšviečiama su atskira apskaitos ir valdymo sistema. Atnaujinant Medininkų aikštę, įrengta ir vietomis atnaujinta asfalto danga, veja, įrengtos automobilių stovėjimo vietos ir pėsčiųjų–dviračių takai, formuojami želdiniai, įrengta vieta kalėdinei eglei. Taip pat sutvarkytos Varnelės upės pietinė ir šiaurinę pakrantės,“ – informuoja rajono vadovas Kęstutis Gusarovas.  

Upės pakrantės šlaitai grindžiami akmenimis, teritorijoje įrengti suoliukai, šiukšliadėžės, šviestuvai, gėlynai. Siekiant užtikrinti gyventojų saugumą ir patogumą, per upę pastatytas tiltas. Pietinėje Varnelės upės pakrantėje rengiama nauja vieta susibūrimams – lauko scena bendruomenės renginiams.

Planuojant  darbus Varniuose, viešąsias miesto erdves siekta pritaikyti įvairaus amžiaus ir poreikių gyventojams, aktyviam ir pasyviam laisvalaikiui, todėl mieste įrengta ne tik vaikų žaidimo, bet ir sporto aikštelė.

„Iš įvairių finansavimo šaltinių Telšių rajono savivaldybė tvarko viešąsias erdves mieste ir rajono seniūnijose. Modernizuojame viešosios paskirties pastatus, remontuojame kelius ir gatves, atnaujiname ir tiesiame  geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo tinklus ir kt. Tikrai turime kuo pasidžiaugti, bet tuo pačiu privalome visa išgale stengtis, kad gyvenimas Telšių rajone dar gerėtų. Todėl planuojame darbus keleriems metams į priekį,“ – teigia meras Kęstutis Gusarovas.

Aikštėje organizuojami įvairūs renginiai. Nuotraukoje - Varnių „Kermošiaus“ šventė. 

Telšių rajono savivaldybės administracijos naujienas kviečiame skaityti interneto svetainėje www.telsiai, Telšių rajono savivaldybės socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje (Telšių rajono savivaldybė.

Telšių rajono savivaldybės inf.  

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas: