Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293001020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Spalis
    2020     

 

Savivaldybės meras: „tikiuosi, kad POKYČIAI TELŠIŲ APSKRITIES VYRIAUSIAJAME POLICIJOS KOMISARIATE tik sustiprins gyventojų saugumą“

Nuo rugsėjo 1 dienos Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate ir Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate veikla organizuojama apygardų principu. Nuo rugsėjo 1- osios Telšių apskritis jungiasi prie Šiaulių ir Telšių AVPK vadovauja Šiaulių AVPK vadovas Ramūnas Sarapas, kurį šiandien oficialiai pristatė Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla. Susitikime dalyvavo JE vyskupas Algirdas Jurevičius, Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, teisėsaugos institucijų atstovai.

Policijos atstovų  teigimu, gyventojai pokyčių pajusti neturėtų bei ramina, kad paslaugos ir toliau bus teikiamos, o policijos darbas rajone nedingsta. Planuojama, kad dėl šių pokyčių darbuotojų Telšių policijoje nesumažės, o gatvėje dirbančių pareigūnų tik padaugės.

Nuotraukoje Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas ir Šiaulių AVPK vadovas Ramūnas Sarapas

Šiais pokyčiais yra siekiama:

  • išlyginti tas pačias funkcijas vykdančių darbuotojų krūvius;
  • ieškoti efektyvesnių veiklos organizavimo būdų;
  • organizuoti policijos veiklą į visuomenę.

Susitikimo metu Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas akcentavo, kad svarbiausia yra išsaugoti rajono gyventojų saugumą ir užtikrinti, kad įgyvendinami pokyčiai išlaikytų rajono bendruomenės, vietos savivaldos ir policijos bendradarbiavimą.

Kol kas yra numatytas pusės metų bandomasis laikotarpis. Jei eisis sklandžiai ir bus matoma, kad šie pokyčiai pasiteisino, tada šiuo veiklos organizavimo principu darbas bus tęsiama ir toliau.

Linkime sklandaus ir sėkmingo darbo saugant visą Telšių rajoną ir jo bendruomenę.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra