Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
 

Sušauktas ekstremalių situacijų komisijos posėdis

Šiandien, lapkričio 13 d., sušauktas Telšių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdis dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės bei esamos situacijos valdymo priemonių.

Ypatingas dėmesys posėdyje skirtas aptarti situaciją rajone veikiančiose sveikatos priežiūros įstaigose.

Šiandien VšĮ Regioninėje Telšių ligoninėje pradėjo veikti specialus 25 lovų su deguonies tiekimo sistemomis skyrius, skirtas gydyti COVID-19 liga sergančius stacionarinius pacientus. Skyrius paruoštas ir izoliuojamas laikantis visų saugumo reikalavimų. Nuspręsta, kad Telšių rajono savivaldybės administracija ligoninei skirs lėšas 3-ims pacientų izoliavimo ir transportavimo kameroms įsigyti, kurios papildomai apsaugos įstaigą nuo viruso plitimo rizikos.

Pasak įstaigos vadovės, nepaisant to, kad plintanti infekcija neaplenkė Telšių ligoninės ir dalis įstaigos personalo yra sergantys ar saviizoliacijoje, dėka likusių darbuotojų supratingumo ir geranoriškumo, personalo darbo grafikai sudaryti, pamainos, pakaitinės komandos sudėliotos. Nei planinės, nei stacionarinės paslaugos kol kas nėra ribojamos.

Tačiau, atsižvelgiant į pastarosiomis dienomis šalyje fiksuojamus didėjančius COVID-19 susirgusių gyventojų skaičius, personalo komandą stiprinti būtina jau dabar. Telšių ligoninės direktorės vardu kreipiamės į visų Telšių rajono savivaldybės teritorijoje dirbančių sveikatos priežiūros paslaugas teikiančių įstaigų darbuotojus su kvietimu prisijungti bendram darbui kovojant su COVID-19 infekcija. Norintys gali kreiptis į savivaldybės administracijos vyr. specialistę, atliekančią savivaldybės gydytojo funkcijas, Romą Mikalčienę el. p. roma.mikalciene@telsiai ar tel. (8-614) 91070.          

VšĮ Varnių PSPC darbas organizuojamas užtikrinant minimalius darbuotojų tarpusavio medikų ir pacientų kontaktus. Pirminės sveikatos priežiūros centre ir palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje pacientus prižiūri skirtingi gydytojai.

Telšių mobiliajame punkte koronaviruso molekulinius PGR mėginius kasdien ima suformuotos dvi darbuotojų komandos. Priemonių mėginiams paimti pritrūkę nebuvo, o šiandien gauta papildoma jų siunta. Pagal testavimo apimtis reikiamų priemonių kiekis yra turimas ir dėl to tyrimams mobiliajame punkte sutrikti nėra pagrindo.

Koordinuotam situacijos rajone valdymui Telšių rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžius numatoma šaukti kiekvieną savaitę.

Nei viena institucija nesuvaldys situacijos be Jūsų pagalbos ir savisaugos. Juk išlikdami saugūs – išliksime sveiki. Todėl visuotinio karantino metu darkart prašome gyventojų atsakingai laikytis visų privalomųjų reikalavimų.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra