Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Sausis
    2021     
 

Telšių rajono savivaldybės Sporto tarybos pirmininkas kviečia susipažinti su sporto projektų pareiškėjams skirtų mokymų medžiaga

Telšių rajono savivaldybės Sporto tarybos pirmininkas Tomas Lekavičius primena apie galimybę Iki 2021 m. kovo 1 d. 17:00 val. teikti paraiškas Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamiems projektams, skirtiems esamų sporto paskirties pastatų arba sporto paskirties inžinerinių statinių plėtrai, priežiūrai ir remontui, įgyvendinti ir kviečia susipažinti su pareiškėjams skirtų mokymų medžiaga.
 
Mokymų įrašą galite rasti: https://bit.ly/3oWJSje, atsisiųsti:  https://bit.ly/3sDumeg.

Finansavimas skiriamas esamoms sporto bazėms.

Esama sporto bazė suprantama kaip sporto paskirties pastatas arba sporto paskirties inžinerinis statinys fizinio aktyvumo / sporto pratyboms, varžyboms ir / ar kitiems sporto renginiams rengti, kuriame vyksta / vyko pratybos, varžybos ar kiti sporto renginiai per pastaruosius dvejus metus (2019–2020 m.).

Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma – 450 000 Eur, minimali sporto projekto Fondo lėšomis finansavimo suma – 8 000 Eur.

Remiamos veiklos:

1. Skatinama neįgaliųjų sporto plėtra.
Teikiamu sporto projektu siekiama sudaryti arba pagerinti sąlygas suremontuotoje, atnaujintoje (modernizuotoje) ir (arba) rekonstruotoje sporto bazėje fizinio aktyvumo veiklose dalyvauti neįgaliesiems. Finansavimo prioritetas teikiamas, kai paraiškoje neįgalieji nurodomi kaip tikslinė grupė ir numatomas sporto bazės prieinamumo (laiko, kainos ir (arba) fizinio aktyvumo užsiėmimų pasiūlos prasme) šiai tikslinei grupei didinimas, organizuojant nuolatinio pobūdžio fizinio aktyvumo veiklas ne trumpiau kaip 3 metus po projekto įgyvendinimo pabaigos.
 
Ne mažiau kaip 10 % kvietimo lėšų sumos pirmiausia bus skiriama neįgaliųjų sporto plėtrą skatinančių projektų paraiškoms. Iš dalies prie neįgaliųjų sporto plėtros prisidedančioms paraiškoms prioritetas (kėlimas į sąrašo viršų) nesuteikiamas.
 
2. Gyvenamosios vietovės bendruomenės asmenys įtraukiami į sporto projektų veiklas.
Paraiškoje vietos bendruomenė nurodoma kaip tikslinė grupė, pagrindžiamas fizinio aktyvumo veiklų, skirtų vietos bendruomenės nariams, poreikis. Paraiškoje numatomas sporto bazės prieinamumo (laiko, kainos ir (arba) fizinio aktyvumo užsiėmimų pasiūlos prasme) tikslinei grupei didinimas, vykdant nuolatinio pobūdžio fizinio aktyvumo veiklas ne trumpiau kaip 3 metus po sporto projekto įgyvendinimo pabaigos.
 
3. Skatinamas vaikų ir (arba) jaunimo fizinis aktyvumas.
Paraiškoje vaikai ir (arba) jaunimas (iki 29 metų) nurodomi kaip tikslinė grupė, pagrindžiamas fizinio aktyvumo veiklų, skirtų vaikams ir jaunimui, poreikis. Paraiškoje numatomas sporto bazės prieinamumas (laiko, kainos ir (arba) fizinio aktyvumo užsiėmimų pasiūlos prasme) tikslinei grupei vykdyti nuolatinio pobūdžio fizinio aktyvumo veiklas ne trumpiau kaip 3 metus po sporto projekto įgyvendinimo pabaigos.
 
4. Asmenys skatinami reguliariai sportuoti.
Sporto bazės prieinamumas (laiko, kainos ir fizinio aktyvumo užsiėmimų pasiūlos prasme) skatins tikslinę grupę reguliariai (2-4 kartus per savaitę) dalyvauti fizinio aktyvumo pratybose.

Sporto projekto paraišką teikti (būti pareiškėju) gali juridinis asmuo arba juridinių asmenų grupė (partneriai). 

Projektai bus atrenkami atrankos konkurso būdu. Paraiškos teikiamos Centrinės projektų valdymo agentūros sistemoje https://cpva.submittable.com/submit.

Su aktualiais kvietimo dokumentais galite susipažinti https://www.srf.lt/kvietimai/2021-metu-kvietimas/5-veikla-cpva/dokumentai/

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra