Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2020     
 

Paminėtas Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos 80-asis jubiliejus

Penktadienį paminėtas Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos jubiliejus: šiais, Žemaitijos metais, švietimo įstaiga mini 80-ąją veiklos gyvavimo sukaktį.

Šventę savo apsilankymu ir nuoširdžia sveikinimo kalba įprasmino buvęs gimnazijos auklėtinis Evaldas Pašilis - Lietuvos Respublikos generalinis prokuroras. Iš Tryškių kilęs teisininkas gimnazijai įteikė prasmingų knygų ir Lietuvos Respublikos prokuratūros šimtmečio medalį.

Jaunąją Tryškių piliečių kartą generalinis prokuroras motyvavo pristatydamas savo paties sėkmės istoriją. Mažo miestelio didelis žmogus - taip būtų galima pavadinti E. Pašilio gyvenimą: augęs Tryškiuose ir čia baigęs mokyklą, nuosekliai kilo karjeros laiptais, dirbo teismų sistemoje, prieš ketverius metus paskirtas į generalinio prokuroro pareigas.

Savo istorija ir išugdytais talentais garsią švietimo įstaigą šiandien taip pat aplankė buvę direktoriai, pedagogai ir mokiniai: dalintasi prisiminimais, gyvenimo istorijomis.

Gimnazijos bendruomenės pasveikinti atvyko meras Kęstutis Gusarovas su administracijos direktoriumi Imantu Motiejūnu: vadovai dėkojo pedagogams už profesinį ir žmogiškąjį vaikų ugdymą, moksleiviams linkėjo stengtis dėl savo ateities ir siekti užsibrėžtų tikslų. Meras įteikė gimnazijai Žemaitijos vėliavą - kad plevėsuotų ir garsintų Žemaitijos vardą.

Bendruomenę savo apsilankymu taip pat pagerbė Telšių rajono savivaldybės tarybos narė Vilma Rumšienė - prieš tris dešimtis metų baigusi Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnaziją. Šią gimnaziją baigė ir Seimo narys Valentinas Bukauskas, taip pat dalyvavęs šio vakaro šventėje.

Veiklos jubiliejaus šventėje aidėjo pedagogų ir mokinių muzikos akordai bei šokių pasirodymai, renginį vainikavo bemaž dešimties kilogramų šventinis tortas, kurį šventės dalyviams dovanojo administracijos direktorius Imantas Motiejūnas.

Šventės dalyviai išsiskyrė susitarę susitikti ne tik devyniasdešimtmečio, bet ir gimnazijos šimtmečio proga!

 

Daugiau renginio nuotraukų – Telšių rajono savivaldybės „Facebook“ paskyroje. 

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas: