Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2020     
 

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ BAIGĖ TVARKYTI VARNIŲ MIESTO VIEŠĄSIAS ERDVES

„Būtent šioje vietoje aptūpė mažą Varnelę Varniai. Seniai jau. Spėjo čia per tą laiką sugriūti kelios bažnyčios, miestas ne kartą degė ir vėl iškilo, medžiais sužaliavo. O Varnelė teka.” (Česlovas Kudaba „Varniai“).

Baigtas rekonstruoti didžiausios Telšių rajono seniūnijos – Varnių, miesto centras. Sekmadienį vyko sutvarkytų  viešųjų erdvių atidarymo šventė.

Varnių viešųjų erdvių tvarkymo projektas vykdytas trimis etapais. Pirmasis – Medininkų aikštės atnaujinimas. Čia įrengta asfalto danga, automobilių stovėjimo vietos ir pėsčiųjų–dviračių takai, suoliukai, šiukšliadėžės, šviestuvai. Atnaujinant Medininkų aikštę, įrengta veja, suformuoti želdiniai, įrengta vieta kalėdinei eglei.

Ne mažiau darbų atlikta įgyvendinant antrąjį ir trečiąjį etapus, kurie atlikti Varnelės upės pakrantėse. Čia, kaip ir Medininkų aikštėje, įrengti pėsčiųjų-dviračių takai su apšvietimu, teritorijoje – suoliukai, šiukšliadėžės, šviestuvai, gėlynai. Pietinėje Varnelės upės pakrantėje įrengta lauko scena renginiams, kad varniškiai ir miesto svečiai turėtų naują, vaizdžią vietą susibūrimams.

Atnaujinant Varnių miesto viešąsias erdves, įrengta žaidimo aikštelė šiaurinėje Varnelės upės pakrantėje. Kol vaikai žaidžia, tėvai tuo metu gali sportuoti:  šiaurinėje pakrantėje pastatyti  sporto įrenginiai.  

 „Varniai – savo istorija garsus miestas, tad pokyčiai, kuriuos šiandieną jau matome, buvo išties reikalingi. Telšių rajono savivaldybė, planuodama darbus Varniuose, viešąsias miesto erdves siekė pritaikyti įvairaus amžiaus ir poreikių gyventojams, aktyviam ir pasyviam laisvalaikiui. Manau, šį tikslą pavyko įgyvendinti, rezultatu džiaugiasi tiek vaikai, tiek suaugusieji,“ – teigia Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.

Iš įvairių finansavimo šaltinių Telšių rajono savivaldybė tvarko viešąsias erdves mieste ir rajono seniūnijose. Modernizuojami viešosios paskirties pastatai, remontuojami keliai ir gatvės ir kt. „Tikrai turime kuo pasidžiaugti, bet tuo pačiu privalome visa išgale stengtis, kad gyvenimas Telšių rajone dar gerėtų. Todėl planuojame darbus keleriems metams į priekį,“ – teigia meras Kęstutis Gusarovas, kviečiantis Telšių rajono gyventojus ir turistus atvykti pasigrožėti rekonstruotomis Varnių viešosiomis erdvėmis.

Telšių rajono savivaldybės administracijos naujienas kviečiame skaityti interneto svetainėje www.telsiai, Telšių rajono savivaldybės socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje (Telšių rajono savivaldybė).

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra