Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2020     
 

SEIMO NARIO VALENTINO BUKAUSKO VEIKLA SPALIO 1-10 D.

Spalio pradžia – itin aktyvi renginių gausa. Spalio 1-ąją Seimo narys Valentinas Bukauskas dalyvavo tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai skirtame renginyje. Šia proga Telšių Žemaitės dramos teatre Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Telšių skyriaus pirmininkas Kajatonas Šliogeris bei šios bendrijos nariai surengė padėkų ir muzikos kupiną šventę. Joje netrūko ne tik vietos kolektyvų, bet ir svečių iš visos Lietuvos pasirodymų. Už senjorus sveikatos bei Dievo palaimos buvo meldžiama Šv. Antano Paduviečio katedroje aukotose Šv. Mišiose. Seimo narys senjorams dėkojo už dalijamą išmintį, globą ir rūpestį bei linkėjo būti sveikais, energingais, apsuptais artimųjų dėmesio ir meilės.

 Spalio 1-ąją taip pat minima Kelių policijos, o spalio 2-ąją – policijos diena. Seimo narys šia proga pasveikino ir padėkojo angelams sargams – kasdien gyventojus ginantiems, saugantiems ir padedantiems Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams.

Spalio 3-iąją, į Telšių krašto laikraščio „Telšių ŽINIOS“ 20-ąjį jubiliejų, vykusį Žemaitės dramos teatre, sugužėjo didelis būrys savivaldos atstovų, vietos verslininkų, politikų, svečių ir laikraščio skaitytojų. Renginio metu pasveikinti kone pusmetį laikraščio skaitytojų rinkti Truopniausi žemaitē. Vienu jų išrinktas ir Seimo narys V. Bukauskas. „Džiaugiuosi ir didžiuojuosi šiuo įvertinimu. Be galo myliu savo gimtąjį kraštą, puoselėjau ir visada puoselėsiu žemaitiškumą, mūsų kalbą ir tradicijas. Nes žemaičiu esu aš gimęs! Dėkoju kiekvienam už atiduotus balsus“, – teigė Seimo narys.

Spalio 4-ąją minima pasaulinė gyvūnų diena, kurios proga beglobių gyvūnų asociacijos „Telšių uodegėlė“ savanoriai visus kvietė prisidėti prie geresnio beglobių keturkojų rytojaus. Seimo narys V. Bukauskas labai myli gyvūnus, pats namie augina 11-metę Rusų toiterjerę Pupą ir 5 metų Australų klasikinio kolio veislės Lesę. Tad tokioms akcijoms jis nėra abejingas ir visada prisideda tiek savo dėmesiu, tiek nupirkdamas gyvūnams būtinųjų priemonių, maisto.

Spalio 4-ąją žemaičių muziejuje „Alka“ buvo paskelbta tris dienas trukusio tarptautinio bendruomenių forumo „TELŠIAI 2019“ pradžia. Seimo narys pasidžiaugė gausiu dalyvių skaičiumi ir linkėjo ugdyti bei puoselėti bendruomeniškumą, palaikyti ir įgyvendinti vieni kitų idėjas.

Spalio 4-ąją, Mokytojų dienos išvakarėse, Žemaitės dramos teatro salėje sveikinimų ir padėkų žodžiai skambėjo Telšių rajono mokytojų bei ikimokyklinio ugdymo pedagogams. „Tikiu, kad pedagogai – vieni svarbiausių vedlių per gyvenimą. Tikras Mokytojas sugeba ne tik atskleisti dėstomo dalyko subtilybes, bet ir savo dvasine kultūra, meile žmogui ir darbui, gera valia įkvepia mokinius ieškoti, sužinoti, atrasti. Laiku ištartas padrąsinimo žodis, ištiesta draugiška ranka, tikėjimas ateities karta, brandi išmintis ir tolerancija – tai gražiausios pamokos, gautos iš Mokytojo. Ačiū Jums už jas. Te mokinių meilė ir pagarba lydi kasdienę Jūsų misiją“, – mokytojams linkėjo Seimo narys.

Spalio 5-ąją Seimo narys V. Bukauskas praleido gausios Telšių rajono bendruomenės narių apsuptyje – dalyvavo tradicinėje vienoje spalvingiausių metų švenčių „Turgus 2019“. Šis renginys kasmet sukviečia gausų bendruomenių būrį, suteikia galimybė ne tik pabendrauti, bet ir įsigyti vieni kitų ruoštų rudeniškų gėrybių.

Seimo sesijos metu, pirmadieniais ir penktadieniais Seimo narys praleidžia Telšiuose, skirdamas laiko pas jį užsukančių gyventojų problemoms spręsti, taip pat didelį dėmesį skiria bendradarbiavimui su įvairiomis bendruomenėmis bei institucijomis. Biure Telšiuose, Aukštoji g. 3, gyventojai priimami pirmadieniais ir penktadieniais, nuo 9.00 iki 16.00 val. Bet kuriuo laiku susisiekti su Seimo nariu taip pat galima el. paštu: valentinas.bukauskas@lrs.lt arba kreipiantis į patarėją Aušrą Blaževičienę, tel. 8 612 01141, el. paštu: ausra.blazeviciene@lrs.lt.

 

 

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra