Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2020     
 

SPORTO TARYBOS PIRMININKAS T. LEKAVIČIUS KVIEČIA TEIKTI PARAIŠKAS PROJEKTAMS FINANSUOTI

Telšių rajono savivaldybės Sporto tarybos pirmininkas Tomas Lekavičius informuoja, kad Europos Komisija paskelbė kvietimą teikti paraiškas Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ sporto srities veikloms 2020 m.

Projektams finansuoti 2020 metais Europos Komisija skyrė 57,6 mln. eurų.

„Šios lėšos bus skirtos paremti tarptautinių partnerysčių projektus, skatinančius visuomenės fizinį aktyvumą, mėgėjišką sportą, sporto organizacijų bendradarbiavimą, individualių gebėjimų ugdymą ir socialinę įtrauktį sportuojant, dvikryptę sportininkų karjerą, trenerių mobilumą. Taip pat gali būti finansuojami ne pelno siekiantys sporto renginiai ir projektai, nukreipti prieš dopingo vartojimą, susitarimus dėl varžybų baigties, smurtą bei įvairaus pobūdžio netoleranciją sporte“, – informuoja Sporto tarybos pirmininkas Tomas Lekavičius.

Tarp veiklų, kurias galima įtraukti į projektus, yra bendradarbiavimo tinklų kūrimas, kompetencijų tobulinimas ir dalijimasis gerąja patirtimi. Bus remiamos veiklos, stiprinančios visuomenės supratimą apie fizinio aktyvumo naudą sveikatai, socialinei integracijai ir asmeniniam tobulėjimui. Taip pat bus remiamas inovatyvių sporto ir sveikatos, sporto ir švietimo, sporto ir jaunimo sinergijos priemonių įgyvendinimas, konferencijų ir seminarų, sporto renginių organizavimas, moksliniai tyrimai nagrinėjantys, kaip sportas padeda įveikti socialinius ir ekonominius iššūkius bei kt.

„Erasmus+“ sporto sritis skirta plėtoti europinį aspektą sporto srityje skatinant už sportą atsakingų įstaigų bendradarbiavimą.

„Kviečiu Telšių rajono organizacijas būti aktyviomis ir teikti paraiškas Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomajai agentūrai (EACEA). Paraiškas pateikti galite iki šių metų balandžio 2 d., 18.00 val. Išsami informacija apie paraiškų teikimą ir visos reikalingos formos skelbiamos „Erasmus+“ tinklalapyje (nuoroda: http://erasmus-plius.lt/naujiena/paskelbtas-kvietimas-teikti-paraiskas-erasmus-sporto-sriciai-961),“ – teigia Tomas Lekavičius.

2019 metais finansavimas buvo skirtas 5 projektams iš Lietuvos.

Keturi iš jų skirti skatinti švietimą sporte ir per sportą, didinti socialinę įtrauktį ir lygias galimybes sportuoti, sudaryti galimybę savanoriams, treneriams, ne pelno siekiančių sporto organizacijų vadovams ir darbuotojams stažuotis užsienio šalių sporto organizacijose. Penktasis – Lietuvos sporto universiteto (LSU) įgyvendintas projektas, skirtas skatinti moksleivių fizinį aktyvumą organizuojant sužaidybintas judrias veiklas mokyklose ir kitose aplinkose.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra