Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Lapkritis
    2020     
 

PASITARIMAS SU NAUJĄJA LOPŠELIO-DARŽELIO „ŽEMAITUKAS“ DIREKTORE

Šiandien meras Kęstutis Gusarovas ir švietimo sritį kuruojanti jo patarėja Danutė Mažeikienė posėdžiavo su naująja Telšių lopšelio–darželio „Žemaitukas“ direktore Edita Andrijauskienė.

Pasitarimo tikslas – pažintis su naująja švietimo įstaigos vadove aptariant ugdymo proceso gerinimą, ugdymo ir ugdymosi sąlygas, ugdymo turinio pokyčius, švietimo grandžių bendradarbiavimą.

Edita Andrijauskienė Telšių lopšelio–darželio „Žemaitukas“ direktorės pareigas eiti pradėjo š. m. sausio 3 dieną. Iki tol dirbo direktore Klaipėdos Litorinos mokykloje – ši švietimo įstaiga vykdo specialųjį priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį formalųjį ir neformalųjį ugdymą, teikia surdopedagoginę pagalbą Vakarų Lietuvos regiono sutrikusios klausos vaikams, jų tėvams (globėjams) ir pedagogams.

Pasitarime su meru K. Gusarovu naujoji lopšelio–darželio direktorė pristatė pagrindinius savo tikslus, viziją, galimus pokyčius, kuriems įgyvendinti reikalingi kompleksiniai sprendimai ir bendradarbiavimas su savivalda. Rajono vadovą maloniai nustebino pedagogės pozityvumas, pašaukimo tvarumas, plačios pažiūros bei kūrybiškumas. E. Andrijauskienė kasdienę savo veiklą grindžia abipuse pagarba, kuri yra ne tik sėkmingo ugdymo sąlyga, bet ir viso pedagoginio proceso pagrindas. Kalbėta apie bendradarbiavimą su auklėtiniais ir jų tėvais, tinkamus santykius su kiekvienu mokiniu atskirai ir su klase kaip bendruomene. Aptartas nuo valstybės krypties priklausantis ateities švietimas, pedagogų darbo svarba ir reikšmė, vaikų saugumas ir motyvacija švietimo įstaigose.

Meras K. Gusarovas ir jo patarėja D. Mažeikienė pasidžiaugė, kad iki šiol Klaipėdoje gyvenusi ir dirbusi E. Andrijauskienė grįžo į Telšius: lopšelio-darželio vadovo pareigos yra prasmingos, o šias pareigas užimančio asmens kompetencija – svarbus indėlis į kiekvieno augančio piliečio ateitį.

Linkime naujajai direktorei sėkmės dirbant švietimo srityje, kurioje vyksta nuolatinis judėjimas, pokyčių reikalauja besikeičiantys visuomenės poreikiai, dinamiškos nuostatos ekonomikoje, socialinėje, kultūrinėje srityse.

SKAISTĖ SADONYTĖ

El. p. skaiste.sadonyte@telsiai.lt      
Tel.: (8 444) 22365

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas: