Telšių rajono savivaldybė - straipsniai : Vyko teorinis ir praktinis seminaras „Želdynų ir želdinių tvarkymas – ekspertų patarimai“

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
Vasaris
    2021     

 

 

  

DALYVAUJAMASIS BIUDŽETAS

 .

 

 

 

 

Vyko teorinis ir praktinis seminaras „Želdynų ir želdinių tvarkymas – ekspertų patarimai“

Žinias apie želdynų ir želdinių tvarkymą, tvarios ir estetiškos miesto aplinkos kūrimą ir palaikymą seminare gilino Savivaldybės tarybos narys Tomas Lekavičius, Aplinkos ir civilinės saugos poskyrio vedėja Kristina Jankauskienė, Kultūros ir turizmo skyriaus vyriausioji specialistė (paveldosaugai) Giedrė Gudavičienė, seniūnijų atstovai, už želdinių priežiūrą ir tvarkymą rajone atsakingi specialistai.

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos fitopatologas dr. Remigijus Bakys pristatė medžiagą apie medžių kamienų būklės ir puvinių išplitimo instrumentinio tyrimo ir vertinimo aspektus.

Asociacijos Kraštovaizdžio ir želdynų ekspertų grupė (KŽEG) direktorius Steponas Deveikis savo pranešimu analizavo bendrąsias želdinių ir želdynų išsaugojimo problemas, aptarė priešprojektinių tyrimų svarbą, patarė, kaip įvertinti, saugoti, tvarkyti želdinius ir želdynus vadovaujantis ekologiniais, sociokultūriniais, ekonominiais, estetiniais kraštovaizdžio architektūros kriterijais, apžvelgė invazinių medžių ir krūmų tvarkymo klausimus, sprendimų želdinių tvarkyboje kompleksiškumo aspektus.

Profesionalus arboristas, KŽEG ekspertas Renaldas Žilinskas  pristatė pranešimą su patarimais apie medžių genėjimą, genėjimo klaidas, medžio šaknų ir lajos apsaugą, miesto medžių gyvybingumo skatinimą ir palaikymą.

Po seminaro teorinės dalies vyko praktinis želdynų ir želdinių tvarkymo darbų Telšių mieste aptarimas.


 

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra