Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
 

 

 

  

DALYVAUJAMASIS BIUDŽETAS

 .

 

 

 

Dėl paramos maisto produktais ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo lėšų skyrimo 2021 metais

Informuojame, kad Paramos maisto produktais ir higienos prekėmis gavėjams, kuriems 2020 metais buvo skirta ši parama, nereikės teikti atskiro prašymo dėl paramos 2021 metais skyrimo. Siekiant maksimaliai mažinti tiesioginius kontaktus bei išvengti didelių paramos gavėjų srautų, paramos maisto produktais ir higienos prekėmis gavėjų prašymų galiojimo terminas bei skirta parama bus pratęsta iki 2021-12-31.

Pratęsiant šios paramos galiojimą, asmens (šeimos narių) pajamos nebus vertinamos.

Nauji klientai prašymus 2021 metais paramai maisto produktais ir higienos prekėmis gauti, gali teikti nuo 2021 m. sausio 4 d. pasirinktu nuotoliniu būdu – telefonu, elektroniniu paštu ir pan. Darbuotojų kontaktai pasiteirauti čia.


Parama maisto produktais ir higienos prekėmis skiriama, kai pajamos asmeniui neviršija 1,5 VRP – 192,00 Eur per mėnesį. Kai pajamos vienam gyvenančiam asmeniui (vienam jos nariui) didesnės nei 1,5 VRP dydžio, bet neviršija 2,6 VRP dydžių per mėnesį, parama gali būti skirta išimties tvarka. Teisę į paramą išimties tvarka turi:

 – pensinio amžiaus asmenys;

 – vieni gyvenantys neįgalūs asmenys;

 – daugiavaikės šeimos;

 – asmenys, vieni auginantys nepilnamečius vaikus;

 –  socialinės priežiūros paslaugų gavėjai;

 – vaikai, kuriems nustatyta globa (rūpyba) šeimoje;

 –  palydimosios globos paslaugų gavėjai;

 – asmenys (šeimos), kitais nenumatytais (gaisro, onkologinės ligos, ar kt.) atvejais, kurių prašymus siūlo tenkinti Telšių rajono savivaldybės socialinės paramos teikimo komisija.

      Asmenys gyvenantys Telšių rajono seniūnijose dėl paramos turi kreiptis pagal gyvenamąją vietą į seniūnijoje dirbančius Socialinės paramos skyriaus specialistus. Asmenys gyvenantys Telšių mieste turi kreiptis į Socialinės paramos ir rūpybos skyrių.

      Kreipdamiesi dėl paramos skyrimo gyventojai pateikia užpildytą prašymo paramai gauti formą, patvirtintą Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymu, kurioje nurodyti duomenys apie šeimą, jos narių veiklos pobūdį, gaunamas pajamas bei kita paramai gauti reikalinga informacija (išskyrus iš Socialinės paramos ir rūpybos skyriaus ir Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Telšių skyriaus gaunamas išmokas).

       Gyventojai, gaunantys socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims įstatymą ir (ar) nemokamą maitinimą pagal Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymą ir atitinkantys sąlygas teisei į piniginę socialinę paramą nustatyti, taip pat globojami šeimose vaikai ir asmenys nuo 18 metų, kuriems paskirta globos (rūpybos) išmoka pagal Lietuvos Respublikos išmokų vaikams įstatymą, į paramos gavėjų sąrašus įtraukiami, pateikę užpildytą prašymą.


Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra