Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Liepa
    2022     
 

DĖMESYS SENIŪNIJOMS IR JŲ INFRASTRUKTŪROS GERINIMUI. KOKIE DARBAI LAUKIA GADŪNAVO IR RYŠKĖNŲ SENIŪNIJOSE?

„Seniūnijose darbų niekada netrūksta, o visų kylančių problemų sprendimas neapsieina be Savivaldybės, seniūnų ir bendruomenės pagalbos. Savivaldybė stengiasi finansinius resursus seniūnijoms skirstyti proporcingai:  vienais metais didesnės lėšos skiriamos vienai seniūnijai, kitais metais dėmesys nukreipiamas kitai. Tačiau visose seniūnijoje smulkesni darbai atliekami nuolat, o didysis darbas dažniausiai lieka nematomas, žmonės išvysta tik galutinį rezultatą, iki kurio išnaudojama daug žmogiškųjų resursų. Reikia atrasti ir tinkamą, geriausią būdą stiprinti seniūnijas. Mano nuomone, svarbu seniūnijoms suteikti finansinio savarankiškumo ir leisti savarankiškiau disponuoti paskirtais pinigais, kas suteiktų galimybę darbus atlikti pigiau, greičiau, efektyviau bei operatyviau reaguojant į iškilusias ūkiškas problemas. Jau pastebime, kad, paskyrus tam tikrą sumą lėšų pastatams remontuoti, teritorijoms, keliams tvarkyti ir t.t., iš numatytų lėšų, seniūnijos pasidaro kur kas daugiau darbų, nei buvo suplanuota. Tai lemia, kad seniūnijos tam tikrus darbus pasidaro pačios (savo turimų darbuotojų pagalba), nusiperkant tik reikalingas medžiagas darbams atlikti. Visada sakiau ir dar kartą pasikartosiu, kad tik visi kartu, bendromis jėgomis  galime nuveikti daugiau savo rajono bei žmonių labui. Todėl ir toliau skatinu seniūnijų bendruomenes išlikti susitelkusias kuriant gražesnę ir patrauklesnę aplinką.

Tęsdamas seniūnijų apžvalgą trumpai aptarsiu, kokie darbai laukia šiemet Gadūnavo ir Ryškėnų seniūnijose.

Gadūnavo seniūnija.                                            

Siekiant gerinti seniūnijoje dirbančių darbuotojų sąlygas bei pastato išorinį vaizdą, šiemet Gadūnavo seniūnijos pastato remonto darbams skirta 70 tūkst. eurų. Bus atlikti šie darbai: sienų, stogo, pamatų šiltinimas, nuogrindos įrengimas, elektros kabelio iškėlimas, malkinės statyba. Taip pat numatytas Buožėnų mokyklos daugiafunkcinio centro medinių langų keitimas. Sutartis jau pasirašyta, o darbus numatyta atlikti iki naujų mokslų metų pradžios. Darbų sąraše –  ir Gedrimų buvusios mokyklos stogo dangos (312 m2) remontas.

Ryškėnų seniūnija. 

 

Ryškėnuose bus atlikti seniūnijos pastato remonto darbai: lauko durų ir medinių langų keitimas, fasado dažymas, kabinetų remontas, sniego gaudyklių, panduso įrengimas (pritaikant patekimą į seniūniją neįgaliesiems). Iš skirtų Savivaldybės biudžeto lėšų jau atliktas Ryškėnų kultūros centro  kabinetų remontas. Taip pat svarbu paminėti, kad Telšių rajono savivaldybės Kelių ir plėtros 2022 m.- 2024 metų programoje numatytos lėšos Ryškėnų Aušros g. kapitaliniam remontui“, - apie numatytus ir jau atliekamus darbus komentavo Administracijos direktorius Tomas Katkus.

 

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra