Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     
 

 

 

  

DALYVAUJAMASIS BIUDŽETAS

 .

 

 

 

Geriausiems 2020 m. Telšių rajono sportininkams – piniginiai paskatinimai

Aukščiausius laimėjimus 2020 metais demonstravę įvairių sporto šakų sportininkai bus pagerbiami piniginiais paskatinimais. Telšių rajono savivaldybės Sporto taryba, atsižvelgdama į rajono sporto bendruomenės atstovų surinktus duomenis apie pasiektus geriausius sportininkų rezultatus, svarstė kandidatūras ir iš viso atrinko 23 sportininkus, kuriems iš Savivaldybės biudžeto lėšų bus skiriami simboliniai piniginiai 120–200 Eur vertės paskatinimai.

 „Mūsų sportininkai – valingumo, susitelkimo ir geležinės valios pavyzdys. Už kiekvieno jų pasirodymo varžybose slypi nesuskaičiuojamos valandos milžiniškų pastangų reikalaujančio darbo ir susikaupimo. Už tai šie sportininkai ir treneriai verti didžiausios pagarbos. Sportas Telšiuose veržliai juda pirmyn, užimtos aukštos, net prizinės vietos Lietuvos ir tarptautiniuose turnyruose garsina rajoną kaip stiprių sportininkų kraštą. Sveikinu ir linkiu toliau atkakliai ir sėkmingai kopti į šalies ir pasaulio sporto viršūnes“, – kalba Telšių rajono savivaldybės Sporto tarybos pirmininkas Tomas Lekavičius.

Skatinimas skiriamas vyrų krepšinio komandos Telšių „Telšiai“ Nacionalinio krepšinio čempionato 2019–2020 m. naudingiausiam žaidėjui Ignui Razučiui. Telšių futbolo klubo „Džiugas“ vyrų komandos garbę ginantys Lietuvos U17 ir U19 amžiaus grupių jaunimo rinktinės nariai Domantas Šluta ir Kipras Keliauskas skatinami už puikius pasiekimus Lietuvos futbolo federacijos I lygos čempionate.

Aukšto sportinio meistriškumo rezultatus demonstravo sunkiosios atletikos sporto šakos rajono atstovai. Už pasiekimus skatinimai skiriami trenerio Bronislovo Šiaudkulio treniruojamiems Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionato prizininkui Aurimui Norkui, Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionate 1 vietą iškovojusioms perspektyvioms sunkiaatletėms Airidai Bogdelytei ir Monikai Remėzaitei. Už pasiekimus geriausiais 2020 metų sportininkais pripažintas ir Modesto Šimkaus ir Zigmonto Šimkaus treniruojamas medalininkas – vietos Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempinato laimėtojas Linas Kvietkauskis, Modesto Šimkaus treniruojami Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempinato 2 vietos bei Lietuvos jaunių U-17 amžiaus grupės sunkiosios atletikos čempionato laimėtojas Deivydas Barkus, dailiosios lyties atstovė Eligija Maračauskaitė, iškovojusi pirmąją vietą Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionate.

Paskatinimą gaus ir ant parketo besisukanti sportinių šokių studijos „Spindulys“ šokėja Agita Banytė, kuri su šokių partneriu bronzos apdovanojimą atsiėmė 2020 m. Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos čempionato-pirmenybių Jaunių II pogrupyje.

Tarp rezultatyviausių – ir Paulius Keinys, patekęs į Lietuvos Respublikos komandinio stalo teniso I lygą (komandos vadovas ir treneris Remigijus Gustys).

Automobilių sporto kategorijoje geriausiųjų titulas skiriamas automobilių sporto klubo „Žemsportas“ ekipos atstovui Tomui Skrodeniui, kuris „Honda Civic“ kėbulą su priešininkų automobiliais surėmęs iškovojo aukščiausią poziciją Lietuvos autokroso 2020 m. čempionato lenktynių Super 2000 klasėje.

Sėkmė šiais metais lydėjo jaunuosius sambo sportininkus. Lietuvos sambo jaunių čempionate Svorio kategorijoje iki 70 kg šiemet lyderiaujančią poziciją užėmė ir čempiono vardą iškovo Erikas Butkus (treneris Stanislovas Mušauskas).

Trenerio Vytauto Mickaus ugdytinė, prizininkė Atėnė Petrikaitė skatinama už puikius pasiekimus Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės, pasaulyje vadinamos „Laser-run“, čempionate (bėgimo ir šaudymo rungties) U15 amžiaus kategorijoje.

Paskatinimas skiriamas ne tik aukštų rezultatų pasiekusiam, savo asmeninius rezultatus pagerinusiam, tačiau ir 600 metrų bėgimo rungtyse aplenkusiam visus savo varžovus ir 2020 metų Lietuvos lengvosios atletikos jaunių čempionu tapusiam trenerės Linos Kaveckienės auklėtiniui Lukui Sutkui ir Lietuvos jaunučių čempionate 400 metrų bėgimo distancijoje auksą nuskynusiam Nojui Vaitiekui.

Taip pat – Egidijui Buožiui, prizinę vietą užėmus 2020 m. Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionate vidutinėje trasoje ir Augustui Simanauskui, puikiai pasirodžiusiam Nacionaliniame Lietuvos Broniaus Oškinio taurės čempionate bei laimėjus prizinę vietą už atliktus aviacijos sporto sklandymo pratimus (treneris Antanas Baublys) ir Lietuvos teniso čempionato jaunučių prizininkei Ugnei Opulskytei (treneris Vytautas Kibickas).

Šiemet ypatingai džiugina aukštus sportinius rezultatus pademonstravę rajono boksininkai. Europos jaunių bokso čempionate ne tik Telšių rajono, tačiau ir visos šalies vardą kartu su dar trimis sportininkais tarptautinėje arenoje garsino perspektyvus jaunasis boksininkas Paulius Vilkas. Garbę šalį atstovauti Europos jaunių bokso čempionate jis pelnė iškovotais čempiono titulais Lietuvos jaunių bei Lietuvos rajono jaunių čempionatuose. Už prizinius pasiekimus Lietuvos jaunių čempionatuose ir mokinių jaunių pirmenybėse skatinamas ir boksininkas Kajus Kuprijanovas. Talentas yra viena, tačiau jam ugdyti svarbus nuoseklus, atkaklus ir uolus darbas. Už indėlį ugdant jaunųjų boksininkų kartą simboliniu piniginiu paskatinimu pagerbiamas ir boksininkus treniruojantis Aleksandras Nosovas.

Didelį sportinį ryžtą ir profesionalumą rodo neįgalieji rajono sportininkai. Puikius pasiekimus šiemet demonstravo Ingos Zeniauskienės treniruojamas Modestas Cielevičius, prizines vietas užėmęs varžydamasis 2020 m. Lietuvos plaukimo čempionato 50 m. ir 100 m. distancijose.

„Kiekviena pergalė – tai itin ilgo, nuoseklaus ir atkaklaus darbo rezultatas. Dažnai mes, sporto varžybų žiūrovai, net nesusimąstome, kiek daug slypi už medalių ir prizinių vietų. Tai ne vienos savaitės ar mėnesio darbas. Šie metai ir sporto bendruomenei buvo kitokie. Tuščios žiūrovų tribūnos, garsiai neskambantys palaikymo šūksniai ir nekylantys sirgalių plakatai. Juk tai suteikdavo jėgų, kai jų labai trūkdavo, įkvėpdavo nepasiduoti ir pasiekti tikslų. Tačiau, nepaisant kilusių pavojų jūs, pasiekėte tikrai daug. Iškovodami prizines vietas rajoninėse, nacionalinėse ar tarptautinėse varžybose ne tik pasiekėte asmeninių pergalių, bet ir garsinote Telšius, rodėte pavyzdį augančiai kartai, kad viskas yra įmanoma. Viso rajono vardu dėkoju Jums bei sveikinu pasiekus puikių rezultatų, kuriuos, tikiuosi, lydės naujos pergalės, iššūkiai, o fortūna bus jūsų asmeninė palydovė“, – už pasiekimus sporto srityje dėkoja ir sveikina Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas. 

„Visi jūs skirtingi, turintys užsibrėžtą tikslą ir sėkmės formulę, kuri šiandien jums, mieli sportininkai, leidžia didžiuotis asmeniniais pasiekimais bei pergalėmis. Tikiu, tai nėra lengva, o priekyje laukia dar daugiau ryžto bei pastangų reikalaujantis kelias, kuriuo noriai žengiate jau šiandien. Todėl, kad ir kaip bus sunku, ne visada pavyks išeiti nugalėtojais, linkiu niekada nesustoti, o tik dar tvirčiau eiti pirmyn. Tikiu, kad rajone augantys talentai toliau ryžtingai sieksite sportinės karjeros, nesustosite ir visada išsaugosite svarbiausia – asmeninį požiūrį, jog tai, ką dabar darote, yra svarbu ne tik jums, ne tik jūsų šeimai, draugams bei artimiesiems, bet ir rajonui, kuris jumis didžiuojasi ir džiaugiasi“, – rajono geriausius sportininkus sveikina Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Tomas Katkus.

 

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra