Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Liepa
    2022     
 

„GERMANTO“ PROGIMNAZIJA NAUJUOSIUS MOKSLO METUS PASITIKS ATSINAUJINUSI

Praėjusią savaitę pasirašyta sutartis tarp Telšių rajono savivaldybės ir konkursą laimėjusios įmonės Telšių „Germanto“ progimnazijos sporto salės kapitaliniam remontui atlikti. Salei jau senai buvo reikalingas remontas, todėl šių metų Telšių rajono savivaldybės biudžete yra numatytos lėšos remonto darbams įgyvendinti.

Savivaldybės biudžeto lėšomis bus finansuojami visi šie darbai: keičiamos salės grindys, lubos, pašalinami seni ir sumontuojami nauji energiją taupantys ir kokybiški šviestuvai, keičiamos susidėvėjusios salės durys, atnaujinama šildymo sistema, keičiami langai, atliekama sienų apdaila. Visus šiuos darbus rangovas planuoja užbaigti ne vėliau nei iki rugsėjo mėnesio pabaigos.

„Su progimnazijos vadove ir bendruomene ne kartą kalbėjome apie gyvybiškai svarbų sporto salės atnaujinimą. Bendruomenė tikrai kantriai laukė, kada bus skirtas finansavimas šios salės remonto darbams. Todėl tikiu, jog netrukus visiškai pasikeisianti salė suteiks puikias sąlygas bei aplinką vaikų sportiniams užsiėmimams vykdyti, vaikų pasiekimams gerinti ir jų aktyvumui didinti. Žinoma, taip reikalingų remonto darbų šiemet sulaukia ir kitos švietimo įstaigos rajone. Patvirtintame 2022 metų rajono biudžete iš viso esame skyrę 400,0 tūkst. eurų  rajono švietimo įstaigų remonto darbams atlikti, dar 130,0 tūkst. eurų skyrėme švietimo įstaigų aplinkai kurti. Vis dėlto lėšų poreikis siekiant atlikti visus reikalingus pokyčius švietimo įstaigose yra dar didesnis. Todėl Savivaldybėje jau artimiausiu metu bus parengta Telšių rajono švietimo įstaigų trimetė remonto darbų programa. Ši programa – labai aiškus ir viešai skelbiamas planas, kuriame nuosekliai bus sudėliota, kuriais metais kurios švietimo įstaigos ir joms priklausančios patalpos bus remontuojamos / atnaujinamos. Šiuo metu jau renkame visų šios srities įstaigų poreikį. Paskui suformuosiu Darbo grupę, kuri kolegialiai sudės visą gautą poreikį į vieną bendrą darbų programą, kurioje ir taps aišku, kurie remonto darbai kuriais metais bus finansuojami ir atliekami“, – apie skiriamą dėmesį švietimo įstaigų atnaujinimui ir sąlygų jose gerinimui kalbėjo Savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.

 

 

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra