Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gruodis
    2021     
 

ĮTEIKTOS SAVIVALDYBĖS VIENKARTINĖS PREMIJOS VILNIAUS DAILĖS AKADEMIJOS TELŠIŲ FAKULTETO STUDENTAMS

Minint Mokslo ir žinių dieną Telšių rajono savivaldybės meras įteikė apdovanojimus studentams, kurių darbai 2020 m. pavasario semestre buvo pripažinti geriausiais. Tradicija skatinti ir motyvuoti studentus tęsiama jau ne pirmi metai. Telšių rajono savivaldybė su VDA Telšių fakultetu oficialiai bendradarbiauja nuo 2011 m., o dabar bendradarbiavimas stiprinamas rengiant ir įgyvendinant kasmetinį veiksmų planą.

Remiantis minėtuoju planu šiais metai buvo išskirtos trys nominacijų kategorijos pagal VDA Telšių fakulteto programų specifiką:

  • dizaino projektas;
  • meno projektas;
  • vizualiosios raiškos projektas.

Į šias tris kategorijas galėjo pretenduoti visi Telšių fakulteto 1-3 kurso studentai. Premijos motyvuoja ir skatina studentus siekti pačių geriausių rezultatų. Geriausi darbai atrenkami po pavasario sesijos peržiūrų, nominantus tvirtinant fakulteto tarybos posėdyje.

 

Savivaldybės meras premiją iteikė Metalo meno ir juvelyrikos studijų programos III kurso studentui Lukui Tomkui

Šiais metais premijos skirtos šiems fakulteto studentams:

  • Dizaino projekto kategorijoje - Dizaino studijų programos IV kurso studentei Viktorijai Balčiūnaitei
  • Meno projekto kategorijoje - Metalo meno ir juvelyrikos studijų programos III kurso studentui Lukui Tomkui
  • Vizualiosios raiškos projekto kategorijoje - Metalo meno ir juvelyrikos studijų programos III kurso studentei Deimantei Kiesutei.

„Kartais galima net pavydėti meno srities jokių įstatymų ar teisės aktų nevaržomos kūrybinės laisvės. Telšiai – menų miestas, todėl labai džiugu, kai studentų darbai yra ne tik studijų dabų atsiskaitymo forma, bet jie tampa ir dovana, puošiančia miestą. Sėkmingų naujo kūrybinio polėkio ir laisvės kupinų metų“, - sveikindamas fakulteto studentus kalbėjo Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.

Savivaldybės meras premiją įteikia Metalo meno ir juvelyrikos studijų programos III kurso studentei Deimantei Kiesutei

Vilniaus dailės akademijoje Telšių fakultete jau antri metai vykdomas priėmimas į „Taikomojo meno“ magistrantūros studijas. Fakulteto rektorius R.Banys džiaugėsi, kad šiemet stojančiųjų į šias studijas praktiškai padvigubėjo – šias studijas šiemet pradeda 8 studentai. Taip pat akcentuota, kad ši programa skirta parengti studentus, kurie baigę šias studijas žinias galėtų pritaikyti skirtingose meno srityse.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas: