Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gruodis
    2021     
 

KETVIRTADIENĮ TELŠIUOSE OFICIALIU VIZITU LANKOSI LR APLINKOS MINISTRAS

Oficialiam vizitui į Telšius atvyko LR aplinkos ministras Simonas Gentvilas, Aplinkos viceministrė Raminta Radavičienė, Aplinkos ministro patarėja Laura Masiliauskaitė.

Ministrą ir jo komandą Varniuose pasitinka  LR Seimo nariai Valentinas Bukauskas ir Rimantė Šalaševičiūtė, Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, Mero pavaduotojas Mantas Serva, tarybos narys Linas Šedvilas, Administracijos direktorius Tomas Katkus, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Rimantas Adomaitis, Savivaldybės vyriausioji architektė Indrė Žutautienė, Gadūnavo bendruomės pirmininkas Valdas Katkus. 

Vizito metu Aplinkos ministras ir jo komanda lankysis Varnių regioninio parko lankytojų centre, prie UAB „Telšių vandenims“ priklausančių Telšių miesto valymo įrenginių, apsilankys šalia Masčio ežero, Germanto ežero ir Germanto vilos, o vizito pabaigoje vyks į Telšių regioninį atliekų tvarkymo centrą.

Vizito metu bus aptartos Varnių regionio parko direkcijos problemos, nuotekų ir vandentiekio tinklų įrengimo plėtros, ekologiško viešojo transporto parko atnaujinimo, rekreacinių sklypų formavimo, Masčio ežero pakrantės tvarkymo darbų tęsimo ir Germanto vilos įveiklinimo galimybės.

„Tai reikalingas, iš anksto detaliai planuotas ir būtinas susitikimas. Savivaldybė keliame ne vieną tikslą tiek dėl tolimesnio Masčio ežero pakrantės tvarkymo, Germanto vilos įveiklinimo, nuotekų ir vandentiekio tinklų įrengimo mažesniosiose rajono gyvenvietėse. Tačiau vis iškyla juridiniai, biurokratiniai ar techniniai sunkumai bei problemos. Todėl šiandieninis susitikimas yra labai svarbus norint, kad artimiausiu metu bendromis pastangomis galėtume judėti toliau siekiant įgyvendinti darbus, atliepiančius rajono gyventojų poreikius ir siekius“, - vizito svarbą akcentuoja Savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.

Išsamiai apie LR Aplinkos ministro vizitą, aplankytus objektus, vizito metu aptartas temas ir problemas informuosime artimiausiu metu.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas: