Telšių rajono savivaldybė - Straipsniai

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gruodis
    2021     

 

Telšių rajono savivaldybės MERAS

KęSTUTIS GUSAROVAS

APTARTOS MOTOKROSO TRĄSOS TELŠIŲ RAJONE ĮRENGIMO GALIMYBĖS

Pirmadienį Savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, Mero pavaduotojas Mantas Serva, Administracijos direktorius Tomas Katkus, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Rimantas Adomaitis ir Administracijos Architektūros skyriaus vedėja Indrė Žutautienė susitiko su Telšių motokroso klubo atstovais siekiant aptarti esamą situaciją ir galimus sprendinius siekiant Telšių rajone įrengti motokroso sportui skirtą trasą.

Atvykę klubo atstovai pristatė Savivaldybės vadovams esamą situaciją Viešvėnų seniūnijoje Survilų kaime esančiame karjere, kuriame šiuo metu vyksta motokroso sporto veiklos. Klubo atstovų teigimu, įrengus čia tvarkingą ir šiai sporto veiklai pritaikytą trasą  būtų sudaryta galimybė pritraukti daugiau jaunimo užsiimti šiuo sportu, rengti varžybas, kelti šio sporto lygį Lietuvoje ir populiarinti Telšių rajono vardą.

Plačiau
SKELBIAMAS NEKILNOJAMŲJŲ DAIKTŲ PIRKIMAS

Perkančioji organizacija: Telšių rajono savivaldybės administracija (įmonės kodas 180878299).

Adresas, telefonas, faksas: Žemaitės g.14, Telšiai, (8 444) 56173.

Pirkimo būdas: skelbiamos derybos.

Perkami nekilnojamieji daiktai (butai):

  1. vieno kambario butai Telšių mieste;
  2. dviejų kambarių butai Telšių mieste;
  3. trijų kambarių butas Telšių mieste; Plačiau
INFORMUOJAME APIE PAKEISTAS GRYBŲ GATVĖS GEOGRAFINES CHRAKTERISTIKAS TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS DEGAIČIŲ SENIŪNIJOS EIGIRDŽIŲ MIESTELYJE

Informuojame, kad, atsižvelgiant į Telšių rajono savivaldybės tarybos 2021 m. lapkričio 25 d. sprendimą Nr. T1-428 „Dėl gatvės geografinių charakteristikų pakeitimo“, Telšių rajono savivaldybės Degaičių seniūnijos Eigirdžių mietelyje pakeistos Grybų gatvės geografinės charakteristikos (gatvę pratęsiant).  

Priedas (atsisiųsti)

Plačiau
ĮVYKO SENAMIESČIŲ IR URBANISTINIŲ MIESTELIŲ IŠORĖS IR JŲ APLINKOS TVARKYBOS DALINIO FINANSAVIMO PROGRAMŲ PRISTATYMAS VISUOMENEI

Telšių rajono savivaldybės administracija 2021 m. lapkričio 27 d.  pakvietė  į susitikimą, Telšių senamiesčio, Tryškių, Luokės bei Varnių senojo miesto vietų pastatų (patalpų) savininkus (naudotojus), kurio metu pristatė tvarkybos darbų dalinio finansavimo programas.

Renginio metu savo patirtimi pasidalino Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūros atstovas Kęstutis Masaitis, apie įgyvendintus projektus kultūros paveldo objektuose papasakojo UAB „Telšių meistras“ direktorius gamybai Vidmantas Pronckus.

Susitikimo dalyviai buvo pakviesti diskusijai, kurioje dalyvavo  Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos Telšių – Tauragės teritorinio skyriaus atstovai: vedėja Aurelija Ričkuvienė, vyriausieji specialistai Loreta Barysienė ir Julius Tamošauskas, Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Katkus, Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Eglė Tarvainytė ir vyriausioji specialistė  Giedrė Gudavičienė.

Plačiau
VYKO SUSITIKIMAS SU SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS KAIMO PLĖTROS SKYRIUMI

Susitikime dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Katkus, Administracijos Kaimo plėtros skyriaus vedėja Vilma Lukoševičienė su specialistais.

Specialistai pasisakė jiems aktualiais klausimais, pažymėjo, jog šiuo metu daugiausia skambučių ir užklausų sulaukia dėl mokamų išmokų už pasėlius, pienines karves, bei numatomų naujovių klausimais.  

Susirinkime taip pat akcentuota, kad LR Žemės ūkio ministerija dažnai keičia įsakymus ir taisykles, darbų eigoje, kurios suklaidina žmones, kaip pavyzdys yra 2016–2020 metų tiesioginių išmokų administravimo bei kontrolės taisyklės (Tiesioginių išmokų taisyklės), kurios net deklaravimo metu yra keičiamos.

Administracijos direktorius Tomas Katkus kartu su specialistais atkreipė dėmesį, jog reikia daugiau mokymų ir seminarų ne tik specialistams, bet ir deklaracijų teikėjams. Darbuotojai teigė, kad jaučiamas didelis trūkumas gyvų mokymų.

Susitikimo metu aptarta pasėlių deklaracija. Aptartas  žurnalų pildymas elektroninėje sistemoje, kuris kelia nerimą ne tik specialistams, bet ir pareiškėjams.

Plačiau
Rengiamas Telšių rajono savivaldybės 2022 m. socialinių paslaugų planas

Rengiamas Telšių rajono savivaldybės 2022 m. socialinių paslaugų planas, kuriame numatyta įgyvendinti šiuos tikslus:

1. Plėtoti kompleksiškai teikiamų paslaugų teikimą šeimai ir vaikams.

2. Užtikrinti socialinių paslaugų teikimą asmenims su proto ir psichikos negalia bei jų šeimos nariams.

3. Stiprinti socialinį darbą su socialinę atskirtį patiriančiais asmenimis

4. Užtikrinti socialinių paslaugų teikimą senyvo amžiaus asmenims, vaikams ir suaugusiems asmenims su fizine negalia

5. Didinti socialinių paslaugų prieinamumą ir socialinių darbuotojų profesinius gebėjimus.

Plačiau
Telšių rajono savivaldybė skelbia konkursą Telšių centro „Viltis“ direktoriaus pareigoms eiti

Skelbimo Nr.: 75329
Skelbimo data: 2021-11-25
Skelbimas galioja iki: 2021-12-09
Konkursą inicijuojanti įstaiga: Telšių centras "Viltis"
Konkursą organizuojanti įstaiga: Telšių rajono savivaldybės administracija
Pareigos: Direktorius
    
Pareiginės algos koeficientas: 10.50
Pareiginė alga (neatskaičius mokesčių) nuo: 1,858.50
Darbo vieta (miestas): Telšiai
Informacija apie įstaigą: Biudžetinė įstaiga, įstaigos kodas 80703499
Pareigybės aprašymas:

Plačiau
NUO GRUODŽIO 1 D. KEIČIASI TESTAVIMAS MOBILIUOSE PUNKTUOSE

Nuo gruodžio 1 d. keičiantis privalomo darbuotojų testavimo ir Galimybių paso išdavimo tvarkoms, mobiliuose punktuose nebebus atliekami greitieji antigeno testai. Asmenų, kurie greitajam antigeno testui atlikti mobiliuose punktuose yra užsiregistravę po gruodžio 1 d., registracijos bus atšaukiamos.

Plačiau
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 41 Toliau ->