Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gruodis
    2021     
 

Savivaldybės meras apdovanojo nuotraukų konkurso nugalėtoją, kuri bijūno žiedą įamžino simboliniu momentu

Prieš Telšių miesto šventę inicijavome konkursą – kvietėme dalytis nuotraukomis, kuriose būtų įamžinta Telšių miesto gėlė – bijūnas. Konkurse iš viso dalyvavo 15 nuotraukų, o nugalėtoją išrinkote jūs, mieli gyventojai, balsuodami Telšių rajono savivaldybės socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Jurgita Kupsytė - 2020 m. Telšių miesto gėlės - bijūno gražiausios nuotraukos konkurso nugalėtoja. Jos nuotraukoje –  unikali ir dėmesį traukianti akimirka: bijūno žiedas įamžintas simboliniu momentu – Turgaus aikštėje per Telšių miesto pasveikinimo renginį, kurio metu sveikinant miestą gyventojams buvo dalinami bijūno žiedai, o Jurgita Kupstytė buvo žiūrovų gretose ir stebėjo savo atžalų pasirodymą. Ryškiaspalvis gėlės žiedas Turgaus aikštės fone tapo daugiausia gyventojų balsų surinkusia nuotrauka, kurios autorei Jurgitai Kupstytei apdovanojimą įteikė Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.

J. Kupstytė pasakojo, kad fotografija užsiima tik laisvalaikiu, tad tai jos mėgėjiška veikla. Luokėje gyvenanti nugalėtojos šeima yra aktyvi ir visuomeniniame gyvenime – Jurgitos antroji pusė Giedrius Stonys eilę metų drauge su komanda Luokėje sporto šventės metu tradiciškai rengdavo autokroso varžybas. Dabar šeima su šypsenomis veiduose pasakoja atradusi ir naują pomėgį – motociklais keliauti po įvairias pasaulio šalis. Pokalbio metu net kilo idėja, kad dabar kartu su apdovanojimu įteikta Žemaitijos vėliava galbūt suplevėsuos ir ant poros motociklo bei garsindama Žemaitijos vardą keliaus drauge po pasaulį.

2020 m. gražiausios Telšių miesto gėlės – bijūno nuotraukų konkurso nugalėtoja

Dėkojame visiems konkurse dalyvavusiems gyventojams bei sveikiname nugalėtoją Jurgitą Kupstytę linkėdami daug puikių kadrų ir ateityje.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas: