Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gruodis
    2021     
 

Savivaldybės meras susitiko su Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos Telšių rajono susivienijimo atstovais aptarti mokytojų bendruomenei svarbių klausimų

2021 m. spalio 6 d. vykusiame susitikime, kuriame dalyvavo Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos Telšių rajono susivienijimo pirmininkė Lina Dijokienė ir profesinės sąjungos atstovai aptarti mokytojų bendruomenei svarbi klausimai. Susitikime taip pat dalyvavo mero patarėja Danutė Mažeikienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Lina Leinartienė ir Telšių pedagoginės psichologinės tarnybos vedėja Lina Vičkačkienė.

Daugiausia klausimų sukėlė hibridinis mokymas ir iš to išplaukiančios problemos. Aptartos papildomo darbo apmokėjimo, tinkamos įrangos įsigijimo reikalai. Kalbėtasi apie bendradarbiavimą su visuomenės sveikatos biuro specialistais, mokinių testavimo organizavimo problemas, ieškota optimaliausių sprendimų.  Ne pirmi metai keliamas kompensacijų mokytojams, vykstantiems į darbą kaimo vietovėse, klausimas. Rajono vadovas patvirtino, kad lėšų tam tikslui jau yra paskirta, šiuo metu rengiamas kompensavimo tvarkos aprašas, ir mokytojams bus apmokėta.

Pedagoginės psichologinės tarnybos vedėja Lina Vičkačkienė atsakė į abejonių mokytojams sukėlusius specialiųjų poreikių nustatymo vaikams klausimus.

Svarbus ne tik darbo apmokėjimas, materialinis mokyklų aprūpinimas, bet ir darbuotojų saugios emocinės aplinkos sudarymas. Apie tai  taip pat kalbėta susitikime.

Profesinės sąjungos Telšių rajono susivienijimo pirmininkė Lina Dijokienė išreiškė nuomonę dėl lankstesnio darbo grafikų mokyklose sudarymo, profesinės sąjungos narių galimybių pasinaudoti papildomomis garantijomis. Vedėja Lina Leinartienė patikino, kad siekiama optimalaus bendradarbiavimo, tariamasi, ieškoma geriausių sprendimo būdų visiems rajono mokytojams.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra