Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Birželis
    2022     
 

SAVIVALDYBĖS VADOVŲ DĖMESYS RAJONE VEIKIANTIEMS VERSLAMS IR JŲ PLĖTRAI

Trečiadienį Savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas ir Savivaldybės administracijos direktorius Tomas Katkus lankėsi Telšiuose, Šiaurinės gatvėje, įsikūrusioje įmonėje UAB „Global Pack“, kurioje įdiegta nauja kompiuterizuota įranga. Simboliniu įrangos paleidimo – juostelės perkirpimo metu Savivaldybės vadovai džiaugėsi įmonės sprendimu veiką plėsti būtent Lietuvoje, 2016 metais atidarant padalinį Telšiuose ir įkuriant daugiau nei 90 darbo vietų, taip pat investuojant į technologijas ir pridėtinės vertės didinimą. Visgi, vadovai didžiausią dėmesį skyrė, kad svarbiausia – darbo vietų išsaugojimas, inovacijoms ir technologijoms savo ruoštu padedant gamybos procesus padaryti sklandžiais, moderniais ir didinančiais našumą.

Vizito metu įmonės atstovai pristatė ir aprodė visą gamyklą, joje vykstančius procesus, o pabaigoje aptarė įmonės galimybę bendradarbiauti su Telšiuose veiklą pradėjusiu Telšių regioniniu gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, matematikos tyrimų atviros prieigos centru (STEAM), vaikams atvykstant įmonę ir gyvai susipažįstant, kaip praktikoje pritaikomi ir diegiami robotizuoti procesai ar net centro pagalba kartu sukurti smulkius mechanizmus įmonės veiklai. Taip pat atkreiptas dėmesys, jog įmonė susiduria su žmogiškųjų išteklių trūkumu, todėl nutarta bandyti ieškoti bendradarbiavimo galimybių su Telšių regioninio profesinio mokymo centru.

 

UAB „Global Pack“ savo gamyklose Rumunijoje ir Lietuvoje gamina montavimo maišelius ir dėžės. Įmonė glaudžiai bendradarbiauja su įvairių baldų ir virtuvės spintelių gamintojais, urmu tiekdama jiems furnitūrą: montavimo maišus ir dėžes, birius komponentus (pvz., aliuminio ir plieno baldų dalis), surinkimo instrukcijas ir kt. Didelė dalis Telšiuose surinktos furnitūros tiekiama IKEA baldų gamintojams. Įmonė „Global Pack“ išsiskiria plokščia organizacine struktūra, aukštu klientų aptarnavimo lygiu, galimybe prireikus greitai reaguoti ir dėmesiu savo darbuotojų kompetencijų tobulinimui.

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra