DALYVAUJAMASIS BIUDŽETAS

 .

 

 

 

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Balandis
    2021     

 

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS PARAMA SMULKIAJAM IR VIDUTINIAM VERSLUI BEI KAIMUI Spausdinimo versija

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS SMULKIOJO IR VIDUTINIO VERSLO BEI KAIMO PLĖTROS PROGRAMA

Telšių rajono savivaldybė, siekdama sudaryti palankias verslo ir kaimo plėtros, naujų darbo vietų kūrimo ir spartesnio rajono ekonomikos augimo sąlygas, patvirtino Telšių rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo bei kaimo plėtros programą (toliau – Programa). 

Programa skirta finansiškai remti smulkiojo ir vidutinio verslo subjektus, ūkininkus, nustatyta tvarka įregistravusius ūkininko ūkį, žemės ūkio įmones, kooperatyvus, žemės ūkio bei verslo asociacijas (toliau – Paramos gavėjai), įregistruotas ir vykdančias veiklą Telšių rajono savivaldybės teritorijoje ir atitinkančias Telšių rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo bei kaimo plėtros programos nuostatų reikalavimus.

Programos lėšos naudojamos:

  • palūkanoms už paskolas kompensuoti (paraiškos forma, sąžiningumo deklaracija);
  • parodų, renginių, konferencijų ir seminarų organizavimo ir juose dalyvavimo, leidinių leidimo, internetinės svetainės,  verslo planų sukūrimo, kvalifikacijos kėlimo, programinės įrangos įsigijimo išlaidoms kompensuoti;
  • įmonių įregistravimo išlaidoms kompensuoti;
  • detaliųjų planų rengimo išlaidoms kompensuoti;
  • smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams, dalyvaujantiems pagal Vietinio užimtumo iniciatyvų (VUI) programas, projektui iš dalies finansuoti;
  • nekilnojamo turto nuomos išlaidoms kompensuoti.

 Platesnė informacija pateikiama paspaudus nuorodą 

Maloniai kviečiame Telšių rajono smulkiojo ir vidutinio verslo subjektus, ūkininkus, nustatyta tvarka įregistravusius ūkininko ūkį, žemės ūkio įmonių, kooperatyvų, žemės ūkio bei verslo asociacijų atstovus pasinaudoti Telšių rajono savivaldybės teikiama parama.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Telšių rajono savivaldybės  administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistę Neringą Urbonienę, 204 kab., tel. (8 444) 22 358, el. paštas: neringa.urboniene@telsiai.lt.

: