Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Liepa
    2022     
 

TELŠIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ŠEIMOS TARYBA – PRIORITETAI, PLANUOJAMI DARBAI IR RENGINIAI

„Telšių rajono savivaldybės tarybos pritarimu 2021 m. įsteigta Šeimos taryba, kurios tikslas padėti įgyvendinti savivaldybės funkcijas, kuriant šeimai palankią aplinką, stiprinti bendradarbiavimą tarp institucijų, įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų, dirbančių su šeimomis ar joms atstovaujančių.

Pagrindinės tarybos funkcijos: analizuoti, vertinti savivaldybės teisės aktų, įtakojančių šeimų padėtį savivaldybėje, kelti aktualius šeimoms klausimus, ieškoti sprendimo būdų, užtikrinančių šeimos gerovę ir materialų saugumą, bei spręsti klausimus, susijusius su neįgalių šeimos narių globos ir darbo derinimu. Tarybą sudaro asmenys iš įvairaus spektro organizacijų, institucijų.

Artėja gegužės 15-oji – Tarptautinė šeimos diena. Siekdama paskatinti šeimas kuo daugiau laiko praleisti kartu, Telšių rajono savivaldybė pakvietė įstaigas, organizacijas rengti šventes ir paminėti šią dieną įvairiomis veiklomis. Gegužės 14-20 d. kviečiame dalyvauti renginiuose: Atvirų durų dienoje centre „Viltis“ ir pasimėgauti koncertu, sudalyvauti vaikams ir tėveliams skirtuose užsiėmimuose bendrijoje „Akvalina“, išbandyti savo jėgas Maltiečių organizuojamame šeimos žygyje, susipažinti, kaip taisyklingai teikti pirmąją pagalbą bei išsitirti kūno sudėties analizatoriumi ir t.t. Visą Tarptautinės šeimos dienos minėjimo renginių sąrašą galite rasti – www.telsiai.lt.

Šeimos taryba siekia palankių sąlygų šeimoms mūsų rajone ir sprendžia šeimoms aktulius klausimus ir kylančias problemas. Šiuo metu taryba yra parengusi apklausą, kurios tikslas – išanalizuoti Telšių rajono šeimų laisvalaikio praleidimo būdų esamą situaciją ir poreikį. Tikimės, kad gauti atlikto tyrimo rezultatai atskleis Telšių rajono šeimų laisvalaikio ypatumus ir sudarys galimybę pagerinti jaunų šeimų laisvalaikio leidimo galimybes. Kviečiu užpildyti anketą, kurią galite rasti  paspaudę nuorodą /go.php/lit/Kvieciame-dalyvauti-apklausoje . Mano, kaip Šeimos tarybos pirmininko, tikslas yra įveiklinti tarybą, išsiaiškinti pagrindinius Telšių rajono šeimų poreikius, vyraujančias aktualijas ir nukreipti tikslingų sprendimų link, gerinančių ne tik šeimų aplinką, bet sudarančių galimybes plėtotis inovatyvioms šeimų iniciatyvoms“, – apie Šeimos tarybos veiklas ir prioritetus komentavo Šeimos tarybos pirmininkas, mero pavaduotojas Mantas Serva.

 

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
komentarų nėra