Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gruodis
    2021     
 

TĘSIAMI SUSITIKIMAI SU RAJONO VERSLO ATSTOVAIS

Savivaldybė siekdama stiprinti bendradarbiavimą su verslo bendruomene, didinti investicijų pritraukimą rajone, kuo geriau girdėti verslo bendruomenės lūkesčius ir kylančias problemas, o atsižvelgiant į tai formuoti palanką verslui kurtis, plėstis aplinką Telšių rajone lanko ir bendrauja tiek ilgametes, tiek ir naujai besikuriančias įmones.

Penktadienį Savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas ir Administracijos direktorius Tomas Katkus susitiko su dviem skirtingais verslo atstovais – vienas jų savo verslą tik pradeda, o kitas – mini 17 metų veiklos gyvavimo sukaktį.

Telšiuose duris atvėrė automatinių pavarų dėžių servisas „GEARBOXAS“, kurios įkūrėjas Darius Rečkauskas. Jaunasis verslininkas Telšiuose veiklą pradėjo dar tik šių metų kovo mėnesį. Džiugu, kad D.Rečkauskas iš užsienio, kuriame praleido penkerius metus, grįžto į Telšius ir čia sukūrė sau darbo vietą. Paklaustas, kas lėmė apsisprendimą grįžti į Lietuvą, D.Rečkauskas šypsodamasis sako, kad visą tą laiką būnant užsienyje jo neapleido mintis grįžti ir dirbti į gimtąjį kraštą. Dabar jau pradėjęs veiklą sako, jog yra maloniai nustebęs ir patvirtina, jog naujam verslui reali parama ir pagalba yra tikrai teikiama. Savivaldybės vadovai ne tik pasidžiaugė naujo verslo sėkme, bet ir akcentavo, jog savivaldybė remia smulkųjį verslą ir ypatingai siekia paskatinti naujus verslus rajone. D.Rečkauskui pristatyta Savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo bei kaimo plėtros programa bei taikomos mokesčių lengvatos verslo subjektams, nukentėjusiems nuo COVID-19.

17 metų rajone veikia UAB „Robidoga“, užsiimanti technikos remontu, padangų remontu ir prekyba bei miškininkyste. Įmonės direktorius Romas Liūnas  pasakoja, jog per įmonės veiklos istoriją būta skirtingų periodų, o šiandien verslo sėkmę išlaikyti padeda ir drauge dirbantis sūnus Dovydas Liūnas. Įmonėje įkurta daugiau nei 20 darbo vietų, o ateityje kelia ir daugiau naujų siekių, kurie būtų naudingi ir įmonei, ir pačiam Telšių rajonui. Įmonės atstovams taip pat pristatytos patvirtintos ir galimos taikyti mokesčių lengvatos verslo subjektams, nukentėjusiems nuo COVID-19.

O plačiau apie savivaldybės teikiamą paramą smulkiam ir vidutiniam verslui galite skaityti nuorodoje: /go.php/lit/Savivaldybes-parama-verslui/1

Taip pat skaitykite:
Atgal Spausdinimo versija Archyvas
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas: