2022-11-03 Atnaujinimo data: 2022-11-17
Spausdinti

Kartu su Ukraina

Informacija Ukrainos piliečiams

Ukrainai reikalinga mūsų visų pagalba

Šiandieną jau aštuntas mėnuo, kai Ukrainoje vyksta žiaurus didelio masto karas. Žudomi vaikai, žaidžiantys žaidimų aikštelėse, griaunama miestų ir kitų vietovių infrastruktūra, naikinami žmonių gyvenimai, bloginamos išgyvenimo sąlygos. Sunaikinta per trisdešimt procentų elektrinių, todėl Ukraina kenčia energetikos krizę.
Rusija ir toliau grasina branduoliniu ginklu, humanitarine ir atomine katastrofa. Todėl dabar reikalingas mūsų solidarumas ir vienybė. VŠĮ „Bonitatem“ pradeda humanitarinės paramos rinkimą.
Šiuo metu labai reikalingi negendantys maisto produktai, šilti žieminiai rūbai, marškinėliai, patalynė.
Taip pat labai reikia kad ir ne naujų elektros generatorių, slaugos, medicininių priemonių (tvarsčių, bintų ir panašių dalykų), miegmaišių, antklodžių, pirmosios pagalbos rinkinių, vaikiškų drabužių – nuo batų iki megztinių.

Visa ši humanitarinė parama bus išdalinta labiausiai stokojantiems: vaikams ir gydymo įstaigoms, o likusi dalis bus perduota Kyjivo Carito organizacijai. Šią humanitarinės pagalbos akciją palaiko apaštalinis nuncijus Kyjive Visvaldas Kulbokas.

Visus galinčius ir norinčius paaukoti prašome kreiptis: el paštu mindaugas@bonitatem.org arba tel. Nr. +37069001882.
Organizacija pasirūpins, kad parama būtų paimta iš bet kuriuo Lietuvos miesto. Kartu mes galime daugiau nei būdami po vieną!