2022-02-08 Atnaujinimo data: 2024-02-20
Spausdinti

Tarybos komitetai

 

Telšių rajono savivaldybės tarybos sveikatos ir socialinių reikalų komitetas

Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas Telefonas
Pirmininkas Remigijus Macas Nepriekaištingos reputacijos deklaracija remigijus.macas@outlook.com 8 686 37410
Pavaduotojas Simona Simaitytė simona.simaityte@gmail.com 8 698 84837
  Jolanta Rrupeikienė jolant@gmail.com 8 699 17261
  Gabrielė Narmontaitė narmontaite.gabriele1993@gmail.com 8 645 50869
  Vilma Rumšienė rumsiene.vilma@gmail.com 8 615 15718
  Rimantas Vaitkus vrimasv@gmail.com 8 698 72970

Telšių rajono savivaldybės tarybos švietimo, kultūros ir sporto komitetas

Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas Telefonas
Pirmininkė Janina Bucevičė Nepriekaištingos reputacijos deklaracija siwe22@gmail.com 8 682 27662
Pavaduotojas Tomas Lekavičius tomas.lekavicius@telsiai.lt 8 685 75669
  Gintautas Bratkauskas gbratkauskas@gmail.com 8 604 24668
  Linas Šedvilas  linas.sedvilas@gmail.com 8 686 02120
  Remigijus Juška remigijusjuska71@gmail.com 8 659 11929
  Evelina Lenkauskienė zelbaite.evelina@gmail.com 8 694 41958

Telšių rajono savivaldybės tarybos vietinio ūkio, ekologijos ir kaimo reikalų komitetas

Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas Telefonas
Pirmininkas Saulius Urbonas Nepriekaištingos reputacijos deklaracija

urbonas.s@gmail.com

8 687 49751
Pavaduotojas Algirdas Žebrauskas studija.arch@gmail.com 8 652 32515
  Algirdas Bacevičius algirdasbacevicius@gmail.com 8 614 83313
  Egidijus Narmontas egidijus.narmontas@telsiai.lt 8 605 95977
  Remigijus Puplauskas remigijus.puplauskas@telsiai.lt 8 698 71512
  Mantas Serva mantasserva32@gmail.com 8 621 47609

Telšių rajono savivaldybės tarybos verslo, ekonomikos ir finansų komitetas

Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas Telefonas
Pirmininkas Vilma Šakienė Nepriekaištingos reputacijos deklaracija vilma.sakiene@telsiai.lt 8 686 29105
Pavaduotojas Rimantas Adomaitis rimukasa@gmail.com 8 676 44211
  Karolis Andrijauskas uk.karolisandrijauskas@gmail.com 8 686 90526
  Kęstutis Gusarovas k.gusarovas@gmail.com 8 650 50420
  Rugilė Kumžaitė rugile.kumzaite@gmail.com 8 692 90142
  Martinas Leščiauskas martinas.lesciauskas@gmail.com 8 626 02039
  Imantas Motiejūnas imantas.motiejunas@telsiai.lt 8 612 43418

Telšių rajono savivaldybės tarybos kontrolės komitetas

Pareigos Vardas, Pavardė El. paštas Telefonas
Pirmininkas Imantas Motiejūnas Nepriekaištingos reputacijos deklaracija imantas.motiejunas@telsiai.lt 8 612 43418
Pavaduotojas Tomas Lekavičius tomas.lekavicius@telsiai.lt 8 685 75669
  Rimantas Adomaitis rimukasa@gmail.com 8 676 44211
  Evelina Lenkauskienė zelbaite.evelina@gmail.com 8 694 41958
  Mantas Serva mantasserva32@gmail.com 8 621 47609
  Vilma Šakienė vilma.sakiene@telsiai.lt 8 686 29105
  Rimantas Vaitkus vrimasv@gmail.com 8 698 72970